KIŞ TATİLİ FIRSATLARI 

Kayak otelleri nedir?

Kayak otelleri, kayak merkezlerinin bulunduğu bölgelerde yer alan ve kış tatili için gelen tatilcilere üstün hizmet kalitesi sunmayı amaçlayan otellerdir. Kayak otellerinde konforunuz için gerekli tüm ayrıntılar düşünülür, kayak pisti dışındaki zamanınızı da oldukça keyifli geçirmeniz sağlanır. Kayak Otelleri, sıklıkla tercih edilen kayak merkezleri arasında yer alır.

 

Kayak otellerinde Yudum Turizm bana hangi avantajları sağlıyor?

Yudum Turizm olarak sizlere, Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Erciyes ve Palandöken’deki kayak otelleri için istediğiniz tarih aralığında çalışabilir, Seçiminizi yaptıktan sonra rezervasyonlarınızı 9 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanarak, en uygun fiyatlarla, birkaç dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kayak otelleri nerelerde bulunuyor?

Kayak otelleri, yoğun kar yağışı alan kayak merkezlerinin etrafında ve bu merkezlere yakın şehirlerde bulunuyor. Türkiye’de Uludağ, Kartepe, Kartalkaya, Palandöken, Erciyes ve Sarıkamış bölgelerinde bulunan kayak merkezleri en çok ilgi görenler arasında olurken bu bölgeler dışında da kayak otellerimiz bulunmaktadır. Dilerseniz yakın bölgede bulunan kayak otellerini tercih edebilir, dilerseniz uzak kayak otellerine uçak ve transferle ulaşım sağlayabilirsiniz. Uludağ otelleri, Kartepe otelleri, Kartalkaya otelleri, Palandöken otelleri, Ilgaz otelleri ve daha birçokları için Ofisimize gelip sunum eşliğinde seçiminizi yapabilirsiniz.